De volgende goudconfiscatie: hoe het eruit zou kunnen zien
Op 5 april 1933 vaardigde president Franklin D. Roosevelt onder het voorwendsel van een nationale noodsituatie het Executive Order 6102 uit, waardoor het voor Amerikaanse burgers illegaal werd om goud te bezitten.
1
Reacties
1 reactiesGoud kan onteigend worden!!!!!
Ja dat kan ook hier in Neserland financiële noodwet uit 1978.
Dit staat in Artikel 26
Onze Minister is bevoegd - zo nodig in afwijking van andere wettelijke regelingen - voorschriften te geven ten aanzien van de financiële betrekkingen met het buitenland, alsmede ten aanzien van het vorderen van gouden munten, fijn goud, alliages van goud (onbewerkt of halffabricaat) en buitenlandse activa van ingezetenen. Tenzij bijzondere omstandigheden dit naar zijn oordeel onmogelijk maken, oefent hij deze bevoegdheden niet uit dan in overeenstemming met Onze Ministers van Buitenlandse Zaken, van Economische Zaken en van Landbouw en Visserij.
#HoofdstukXa" target="_blank" rel="nofollow" class="external-link">http://wetten.overheid.nl/BWBR0003173/geldigheidsdatum_13-07-2012#HoofdstukXa
Dit is de officiële website van de overheid kijk ook even wanneer deze wet voor het laatst is bijgewerkt dit was 13-07-2012 dus droom jij maar lekker verder.
Nooit breekt alle weten.
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.