Ruim de helft van mensen met bijstandsuitkering is migrant
Meer dan de helft van de bijstandsgerechtigden in Nederland heeft een migratieachtergrond. Dat blijkt uit nieuwe cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek(CBS). Het overgrote deel van het komt uit een land buiten de Europese Unie.
8
Reacties
16 reactiesWelkom, welkom!
De gratis geldboom staat klaar. Welkom allemaal. Tast toe.
50.000 Syriërs, dat is nogal wat. Gelukkig gaan die binnenkort terug naar huis. Toch?
rijksoverheid.nl
Laatst gewijzigd op: 10-12-2024
Nog steeds geldig op: 01-06-2025
In het kort
Op 8 december 2024 is het regime van Bashar al-Assad gevallen. De veiligheidssituatie in Syrië is onvoorspelbaar. Lees meer onder Actueel.
De kleurcode van het reisadvies voor Syrië is rood. Wat uw situatie ook is: reis niet naar Syrië. Het is er te gevaarlijk. De Nederlandse ambassade is gesloten en kan u niet helpen als u in de problemen komt. Bent u op dit moment in Syrië? Verlaat het land als dat op een veilige manier kan.
"Een ander opvallend aspect is dat maar liefst 55 procent van de mensen die bijstand ontvangen een migratieachtergrond heeft. Er wordt gesproken over een migratieachtergrond als iemand ofwel zelf in het buitenland geboren is, ofwel ouders heeft uit een ander land."
Oftewel, na 2 generaties houdt het kijken naar migratieachtergrond op. Bij meetellen van de 3e generatie zal het nog meer dan 55 procent zijn. Opmerkelijk vind ik dat gezien de huidige krapte op de arbeidsmarkt voor zowel hoog- als laaggeschoolden
De Marokkaanse kapper bij mij in de straat had twee Syriërs in dienst.
Die zijn allebei een paar maanden geleden teruggegaan naar Syrië omdat de kust veilig is.
Stuk voor stuk werkschuwe uitzuigers, die zo snel mogelijk het land uitgetrapt moeten worden.
Zeker voor soennitische moslims en dat is de meerderheid daar denk ik dat er niet veel te vrezen is.
Je zou toch wegblijven op NK. . .Ga ergens anders je frustratie zitten te verkondigen
Ik kom waar ik wil, jongen.
En praat me niet over frustraties: als er iemand gefrustreerd is ben jij het wel, haha.
Dat mag je natuurlijk hoor. Ik vind het geweldig om te te zien hoe jij jezelf te kakken zet met je domme gedram.Mijn domme gedram. Mijn is tenminste een post met feiten, geldig op de dag van vandaag. Maar dat komt jou niet uit natuurlijk.
ik zit momenteel in Frankrijk: . . .Vanmorgen door Parijs gereden: “Geweldig” om te zien wat voor een enorme teringbende er gemaakt is (en wordt) door lieden die jij, Timmermans, Klaver en de rest van oogkleppen dragend Nederland. . .
Dit staat ons ook te wachten. . .
Uitkeringen en anarchie. . .
Jouw is juist een erg onnozele post, al heb je dat zelf niet door. Dat reisadvies naar dat kalifaat in wording geldt natuurlijk niet voor de allah- en mo-adepten, die voelen zich daar juist als een vis in het water. Bovendien gaan ze niet op reis, ze gaan naar huis.
Hahaha. Jij kunt werkelijks niets anders dan anderen de schuld geven van jouw eigen miserabele leven.
Ik, mensen als ik, en de partijen die je noemt hebben schuld aan "een enorme teringbende" in Parijs? Man, laat je nakijken.
Wat doe je trouwens in Frankrijk als je het daar zo verschrikkelijk vind? Ach laat ook maar, je bent zo onlogisch als wat dus geen zin meer in dit gewauwel. Veel plezier in Frankrijk!
Mijn miserabele leven? HahahahahahaHet enige in mijn “miserabele leventje” is de pesthekel die ik heb aan uitvretende buitenlanders die er overal een grote teringbende van maken. En aan de lieden die dit blijkbaar geweldig vinden om te zien hoe ons landje naar de islamitische verdoemenis geholpen wordt. . .
En dankjewel voor je aardige reactie. Ik ga mij zeker vermaken in Frankrijk. Er zijn hier nog plekjes zonder noord Afrikanen en hoofddoekjes. De enige stinkbaarden die ik dan tegenkom zijn figuren zoals Ilja Gort. (Ook stinkbaard)