Reacties

2 reacties
  • 1

    Leuk. Veel professoren zijn het er mee eens. Laat de feiten maar eens tellen.

    smurf smurf 4 dagen geleden
    0
    melden
  • 2

    “Het is moeilijk om iemand iets te laten begrijpen, als zijn salaris afhangt van het niet begrijpen.”
    Of anders: “Wiens brood men eet, wiens woord men spreekt”.
    Er is een grote kluwen aan NGO’s en andere door de overheid gefinancierde, al dan niet zelfstandig opererende organisaties opgezet. Daar staan overbetaalde mensen op de loonlijst voor het oplossen van nIet-bestaande-problemen. Competenties en moreel kompas zijn een struikelblok. Recht kunnen lullen wat krom is, is een pré.
    Niet-bestaande-problemen:: stikstofcrisis, klimaatcrisis, natuurcrisis, watercrisis, energiecrisis, viruscrisis, zorgcrisis, IC-crisis, defensiecrisis, immigratiecrisis…..alles is tegenwoordig een crisis. Maar niets wordt opgelost.
    Spoiler: voor een niet-bestaand-probleem bestaat geen oplossing. Maar als overheid kun je wel de belastingen er mee verhogen, baantjes creëren en niet onbelangrijk, macht uitoefenen.
    Neem de watercrisis: De helft van Nederland staat, na het uitschakelen van 4.500 gemalen onder water of wordt moeras.
    Voor een groot deel van de 18 miljoen inwoners wordt Nederland dan onleefbaar.
    Natuurcrisis? Nederland is een compleet ‘aangeharkt’ land, dus hoezo ‘biodiversiteit’, wolven, of ’teruggeven aan de natuur’. Welke natuur?
    Stikstofcrisis? Als de poep van een overvliegende gans op een hectare al teveel is, wanneer is dan de stikstofcrisis opgelost? Inderdaad, nooit.

    Graaier1000 Graaier1000 4 dagen geleden
    0
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.