Reacties

7 reacties
  • 1

    "Aangezien de messentrekkers en relschoppers in het Friese AZC in Sint Annaparochie geheel verzorgd en gratis naar de Efteling mogen, om te voorkomen dat zij dit jaar weer de kermis aldaar cultureel verrijken, moeten we dit arrangement ook aanbieden aan de jeugd die Scheveningen in een oorlogsgebied veranderde. Anders is het achterstelling en discriminatie en dan gaat onze Nationaal Coordinator Racisme mijnheer Baldewsingh weer op nieuwszenders van griezelige golfstaatjes roepen dat wij Nederlanders oorlog voeren tegen moslims."
    Anderen in Nederland die zich wel netjes weten te gedragen moeten uiteraard de volle mep voor een toegangsbewijs tot de Efteling betalen!
    /sarcasm off

    Graaier1000 Graaier1000 2 maanden geleden
    7
    melden
  • 2

    @1 Graaier1000
    Het feit dat asielzoekers uit het AZC Sint Annaparochie koste wat het kost weg gehouden moeten worden van de plaatselijke kermis, bewijst dat de lokale jeugd en bevolking en de zogenaamd minderjarige beschermelingen van de COA van elkaar gescheiden moeten blijven. Zozeer zijn de onderlinge verhoudingen al bedorven door misdragingen en misdrijven waar COA en plaatselijke autoriteiten niet oprecht tegen optraden.
    De mentaliteit en de wijze van optreden van de COA door heel Nederland maken dat dit geen uitvoeringsorganisatie van de overheid is die problemen fixet, maar extra problemen en ellende veroorzaakt.
    Hetzelfde geldt voor Nationaal Coördinator tegen Discriminatie en Racisme, NCDR, en ex-PvdA wethouder Baldewsingh. De woorden die hij sprak op zender Al Jazeera waren specifiek door hem zó gekozen dat ze maximaal opruiend waren tegen westerse landen. Waarschijnlijk mede gericht tegen Wilders, die al vanuit Pakistan wordt bedreigd, maar de strekking van Baldewsinghs uitlatingen was een algehele oproep tot geweld tegen westerse burgers en tot aanslagen.
    Hierop past slechts één maatregel: ontslag op staande voet van deze NCDR. En opheffing van zijn organisatie waar evident een volledig verkeerde cultuur heerst. Baldewsinghs partijleider Timmermans is een verklaring schuldig waarom hij dit extremistische partijlid na zij de facto oproep tot geweld nog niet voor royement heeft voorgedragen.
    DvD

    duurendaal duurendaal 1 maand geleden
    3
    melden
  • 3

    @2 duurenaal,
    Baldewsingh is aangesteld om discriminatie helpen te verminderen, niet om op te ruien.

    Graaier1000 Graaier1000 1 maand geleden
    1
    melden
  • 4

    @2 m post
    @3 Graaier1000
    In een adequaat functionerend maatschappelijk bestel was zijn ontslag op staande voet wegens opruiïng een feit. Aan het misfunctioneren als NCDR zou men niet toekomen, omdat het al overbodig was.
    DvD

    duurendaal duurendaal 1 maand geleden
    0
    melden
  • 5

    @3 ja, dat kan maar die man wilde een paar jaar geleden dat alle vacatures in het gemeentebestuursgedoe zouden worden opgevuld met Allochtonen van Kleur.

    Slavink Slavink 1 maand geleden
    2
    melden
  • 6

    @1 Maar in Sint Annaparochie werd van de week een omgekomen piloot, dan nog een jonge knul herdacht. Zijn familie was helemaal overgekomen om die jongen, neergeschoten in Sint Annaparochie te herdenken. Ik kan het nieuwsbericht daarover niet meer vinden maar gisterenavond zag ik het op het nieuws. Dus in dat dorp, met de naam van een heilige zitten moslimse landverlaters, weglopers? Tijd dat er een oorlogje komt, kunnen ze leren vliegen ...

    Slavink Slavink 1 maand geleden
    2
    melden
  • 7

    @2 mee eens en daarom citeer ik je, met alle respect nog even: == De mentaliteit en de wijze van optreden van de COA door heel Nederland maken dat dit geen uitvoeringsorganisatie van de overheid is die problemen fixet, maar extra problemen en ellende veroorzaakt. ==

    Slavink Slavink 1 maand geleden
    2
    melden

Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten

Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.