Sinterklaasintocht in Yerseke gaat niet door vanwege demonstratie KOZP: ‘Risico’s niet te overzien’
De Sinterklaasintocht in Yerseke gaat niet door. De organisatie heeft na overleg besloten dat de intocht niet veilig kan plaatsvinden, omdat actiegroep Kick Out Zwarte Piet zou komen demonstreren.
12

Reacties
28 reactiesTrieste figuren. . . kOZP-aanhang
KOZP demonstreert vreedzaam op een hen aangewezen plek. Een groot goed. Of is dat alleen zo als je het eens bent met de demonstranten? De trieste figuren zijn de met eieren gooiende relschoppers met prinsenvlag.
Erg dat er nog steeds volwassenen zijn die zich er maar niet overheen kunnen zetten dat de Sint zich alweer jaren laat assisteren door Roetveegpieten.
Vreedzame demonstranten van KOZP? Ze zijn eens in staat om een fatsoenlijk en onderbouwd antwoord te geven.
Zielige randdebielen.
https://youtu.be/AP3vPQTA-tE?si=tRz3nUSC1Z12Hnzf
Hun mening staat je gewoon niet aan maar ze brengen 'm vreedzaam.
Ik snap het wel, je wil niet dat volwassen nietsnutten, weer kleine kinderen gaan uitschelden voor racist.
Megafoons zijn niet echt vreedzaam.
"KOZP demonstreert vreedzaam op een hen aangewezen plek"
Maar blijkbaar op een aangewezen plek waarbij het risico groot genoeg is om problemen te krijgen.
"Erg dat er nog steeds volwassenen zijn die zich er maar niet overheen kunnen zetten dat de Sint zich alweer jaren laat assisteren door Roetveegpieten."
Net zo erg of beter nog erger is, dat er nog steeds volwassenen zijn die zich er niet overheen kunnen zetten dat Zwarte Piet zwart is...
Ach ja.....
Nou,, 't is wat hoor. En over de eieren en prinsenvlaggen van de tegendemonstranten hebben we het gewoon niet.
Wil je een zakdoekje?
Ik vind dat geen vergelijking. Weet je dan nog niet dat sommige donkere mensen last hebben van Zwarte Piet? Kun je dan helemaal geen begrip daarvoor opbrengen? Dat is dan een mankement van jou.
Wat mij betreft mogen alle Pieten roetveeg Pieten worden. Ik snap wel degelijk de emoties die er spelen. En vind het maar een zeer kleine aanpassing van onze traditie. Kinderen en ouders merken er niets van -> dan zo'n feest gewoon weer door.
.
We woonden in de binnenstad, ik was 4 of zo en geloofde nog in Sinterklaas, de onderbuurman was kleermaker en maakte vaak maatpakken voor boksers. Z'n zoon was Harko Kokmeijer. Ik liep met m'n moeder de trap op en boven ons kwam een gigantische man de trap af, het was echt een kleerkast - en hij was zwart. Ik zei: hé! Zwarte Piet! De man keek me boos aan, m'n moeder gaf me een tik en een standje. Ik was verschrikt - wat deed ik fout? Pas later begreep ik het, en zal het nooit vergeten.
.
Het is goed dat dit soort zaken rechtgezet worden.
Ja. En zo gaat dat. En daarom zijn er nu mensen opgestaan en gaat het zoals het gaat: Zwarte Piet bestaat steeds minder.
Precies. Het is maar zo'n kleine verandering die een groot verschil maakt waardoor het voor iedereen een feest kan zijn. Ik zeg "kan" want er zijn ook mensen die blijkbaar liever verongelijkt blijven.
Jeetje nu kan kozp niet eens demonstreren. Wat nu. Dan maar voor rsf demonstreren? Die mensen zijn tenminste heel lief tegen de inheemse bevolking.
Stapelkrankzinnig dat een traditionele intocht niet kan doorgaan, omdat zogenaamde activisten/agitatoren, die in werkelijkheid semi-overheidsambtenaren zijn, hebben aangekondigd kinderen en ouders in gevaar te zullen brengen.
Inmiddels is aangetoond dat het verband tussen Zwarte Piet en transatlantische slavernij niet bestaat. Overheid, politici en media hebben met grote kracht grote leugens keer-op-keer herhaald.
Als je liegt over deze Piet-luttigheid, lieg je over al-les.
Het geld dat aan de grote leugencampagne is besteed dienen betrokkenen tot op de laatste cent terug te betalen .
DvD
Het gevaar ligt meer bij degenen die menen dat andere mensen geen rechten hebben.
Daar zijn rechtzaken en uitspraken over.
Je herinner je toch wel die zaak tegen die inboorlingen die een snelweg afsloten?
Wat KOZP wil gaan doen in Yerseke is volgens mij meer frustreren/terroriseren van/tijdens de jaarlijkse feestelijke intocht van Sinterklaas dan demonstreren. Demonstreren is toegestaan, terroriseren mag niet in Nederland. Dat is iets wat KOZP aangerekend kan worden.
.
Overigens lijkt het einde van KOZP per/na 5 december 2025 niet geheel vanuit vrijwilligheid te zijn genomen. De particuliere donaties lopen terug hetgeen duidt op verminderde ondersteuning voor hun acties. De bodem van de schatkist van hun organisatie komt in zicht, het geld voor acties raakt op.
Zie ook deze info:
https://youtu.be/6nW-VqBGq3w?si=0SBXXJBCDanG5Grv
Vanaf 2 minuten en 55 seconden in de video
Gaapppp....
Er zijn zo veel mensen die ergens last van hebben. Kun je daar geen begrip voor opbrengen?
Ah, je gaat een tukkie doen. Is ook goed hoor. Droom maar niet over de nieuwe assistent van de Sint. Dan raak je misschien weer overstuur.
Nou maar goed ook... moet je zien hoe die Sinterklaas er daar bijloopt! Net een hippie met een beddensprei!
Ah, je bent weer aan het projecteren.
Succes ermee.
Ik vind gewoon dat je zeurt maar je lijkt me nogal gevoelig dus dat wilde ik je niet zo direct zeggen.
En geen mijter. Zo ga je toch niet op bezoek? En laten we het maar niet hebben over die staf. Ik heb de foto eens uitvergroot. Zoiets neem je toch ook niet mee als je kinderen bezoekt?
LOL
OMG... met een geheim knopje waardoor ie opeens uitrolt...
m post
Snorrie
De mensen die anderen rechten ontnemen, zijn gekozen politici en partijgenoten die voor jaren belangrijke posten toebedeeld krijgen waarin ze ongekozen zijn.
Gekozenen en ongekozenen hebben mandaat om wetten en regels af te kondigen en wie zich daar niet aan houdt, kan in botsing komen met overheden en getroffen worden door financiële of andere sancties. Het is daarom van het grootste belang dat deze (on)gekozenen zich:
1. niet overgeven aan leugens en fraude
2. zichzelf niet boven de wet plaatsen en zich overgeven aan willekeur
3. geen staatsmiddelen misbruiken om langs ongeoorloofde wegen doelen te bereiken, die ze langs openlijke en oprechte wegen nooit zouden kunnen bereiken. Zoals het inhuren van handlangers en knokploegen die druk zetten op basis van leugenverhalen.
Dat laatste is de profielschets van KOZP. Deels 'kunstenaars' en 'intellectuelen' die opgeleid waren middels de kunstprojecten van Alexander van Stipriaan Luïcius in opdracht van het ministerie van Sociale Zaken.
Wat betreft de Blokkeerfriezen. Zij werden met gestrengheid veroordeeld tot relatief hoge taakstraffen vanwege het blokkeren van een snelweg en het verhinderen dat de 'demonstranten' van KOZP hun bestemming konden bereiken.
Het OM kreeg van Justitie geld (440.000 euro) voor een animatiefilmpje dat de publieke opinie (en de rechters?) moest innemen tegen de verdachten:
.
https://www.youtube.com/watch?v=uaLvueMJfNE
.
Op zich is dat al onrechtsstatelijk.
.
Op 11 maart 2023 mochten XR activisten op de A12 de gelijktijdige manifestatie van de boeren in het Zuiderpark van Den Haag moeilijk bereikbaar maken. De XR-demonstranten ter plekke pochten erover. Demonstranten en organisatoren werden op het moment zelf en daarna volstrekt ongemoeid gelaten door hetzelfde OM en ministerie van Justitie
Wat ik al stelde onder 2 : (on)gekozenen hebben geen mandaat om zichzelf boven de wet te stellen en op te treden uit volstrekte willekeur. Of erger nog: uit politieke voorkeur en gezindheid. Iedereen is gelijk voor de wet.
Dat de figuur "Zwarte Piet" mensen van rechten berooft, is nonsens en een door Sociale zaken gecreëerde mythe. Friezen die zich verzetten tegen de mythe werden gestraft. Demonstranten die op de snelweg een mythe verkondigen die strookt met politieke verhalen niet.
DvD
Grinnik 😁
Dus nu gebruik je weer verschrikkelijk veel woorden en verstop je in die woorden dat het de blokkeerinboorlingen waren die anderen hun rechten ontnemen.
En het is wel zeker dat dat zooitje schorem geen gekozen politici en partijgenoten waren.
En nee, ik doe geen poging om XR vrij te pleiten, die mogen van mij met een mobiele shredder permanent verwijdert worden van de snelweg, net zoals asbestverspreidende boeren.