Verpleegster met pro-Palestijnse pin weigert Joodse patiënt hulp bij spoedopname - NieuwRechts.nl
Tijdens een spoedopname in een Amsterdams ziekenhuis belandde de Joodse Jonath Weinberger in een angstige situatie. Terwijl ze medische hulp nodig had, weigerde een verpleegster haar te behandelen.
6

Reacties
16 reactiesIk moedig Weinberger aan hiervan aangifte te doen!
Dus als dat speldje was afgedaan dan had mevrouw zich plotseling wel veilig gevoeld. Vreemd. En waarom een onveilig gevoel? Je kan prima voor de Palestijnse zaak staan, speldje dragen en gewoon een Joodse zionist met de Israëlische nationaliteit de nodige hulp verlenen.
Mevrouw gaat eisen stellen en de verpleegkundige trek de juiste conclusie, om verder oponthoud te voorkomen, en roept een de hulp van een andere verpleegkundige in. Geen discussies, geen gedoe, goed afgehandeld. En kennelijk was de spoedeisende hulp niet zo dringend om een discussie aan te willen gaan over een speldje. Daarbij een ander voor haar karretje spannen, 'Toen ze de ambulancier fluisterde dat ze zich niet veilig voelde', i.p.v. dit rechtstreeks met de verpleegkundige op te nemen.
Mevrouw is een zeur.
Het dragen van symbolen is een andere discussie en daarin zou neutraliteit in een ziekenhuis ook mijn idee zijn.
"Weinberger heeft nog geen klacht ingediend, maar sluit dat niet uit."
.
Volgens mij is een betere volgorde: een klacht indienen/aangifte doen en daarna de media inlichten.
.
Hulpverleners zouden geen politieke uitingen tijdens hun werkzaamheden dienen te doen.
Het niet verlenen van hulp waar dat nodig is mag uiteraard al helemaal niet gebeuren.
Dus een zionistische Jodin met bovendien de Israëlische nationaliteit jankt omdat ze zorg weigerde en probeert daar een ander de schuld van te geven.
Past precies in het plaatje.
Mwah... Als die mevrouw in staat is om hulp te weigeren omwille van een speldje, was ze vast niet zo ernstig gewond als ze zelf beweerde;
Klinkt een beetje als een stompzinnig extreemrechts jankende Nethanyahu-nazi...
"Het niet verlenen van hulp "
>>
Die miep heeft zelf de aangeboden hulp geweigerd, en heeft derhalve geen enkel recht van spreken!
Als ik die verpleegster was geweest, had ik een klacht tegen die mevrouw ingediend wegens politieke discriminatie.
Mee eens.
Ik hoop dat die verpleegster lik op stuk krijgt.
Zij hoort haar eigen politieke overtuigingen thuis te laten ipv haar patiënten van streek te maken.
Hoe veilig ben je nog als jood met antisemieten in het ziekenhuis? Het is niet de eerste verpleegster. In Australië werden twee verpleegsters gearresteerd omdat ze openlijk verkondigde joden te willen ombrengen in het ziekenhuis.
https://www.timesofisrael.com/second-australian-nurse-charged-for-threatening-to-kill-israeli-patients-in-viral-clip/
Uit het artikel, ‘Het ging zelfs niet om een Palestijns vlaggetje, maar om een heuse vuist, een symbool van militant verzet.'
Dat is de interpretatie van mevrouw. Algemeen staat de gebalde vuist voor de kracht en veerkracht van in dit geval het Palestijnse volk. Daarbij zal best een dosis woede zitten. De gebalde vuist wordt ook in het socialisme en communisme gebruikt. Dat de gebalde vuist sec voor 'militant verzet' staat is dus niet bewezen. Overigens, wat draagt mevrouw uit bij haar eis dat die speld verwijderd moet worden?
Kan me wel voorstellen dat het voor de patiënt onprettig voelde, maar in de nood let je daar toch helemaal niet op. Ook zonder het speldje blijft het dezelfde persoon die jou hulp verleent op het moment je hulp nodig hebt.
"De gebalde vuist wordt ook in het socialisme en communisme gebruikt."
>>
En vergeet MAGA, de Amerikaanse beschermheren van de genocidale regering van Netanyahu niet.
Daar refereert mevr. Weinberger ook aan in het meer volledige artikel op Jonet.nl, 'Er ging op dat moment zoveel door mijn hoofd. Ik had ook de TikTok-filmpjes gezien waarin verpleegkundigen dreigden zionistische patiënten te zullen afmaken. En in Australië is al eens een zaak geweest.' https://jonet.nl/vuistregels-in-een-ziekenhuis-column-jonath-weinberger/
Wat niet rijmt is dan de vraag of die pin af kan. Veranderd de verpleegkundige dan opeens van houding? Als je dan zo bang bent dan zou ik om een Joodse verpleegkundige vragen of naar een Joods ziekenhuis vervoerd te worden.
Het begint steeds meer te lijken op een doorgestoken kaart.
En het was de Jodin die de hulp weigerde.
En de medische noodzaak was waarschijnlijk een schaafwondje of zoiets.
Ze schrijft een column over Joods Nederland en België en alles wat daarin kan gebeuren. Ze blaast het wat op en tada daar is weer een column. Zeker weten dat er geen aangifte gedaan wordt want ze begrijpt best dat dat nergens op slaat.
Buiten het feit dat er helemaal niets is waarvan aangifte gedaan kan worden.
Maar terug sturen naar het beloofde land.
AI Moderatie: Off-topic/geen reactie op het nieuws
Discussies worden automatisch na 96 uur gesloten
Het is niet meer mogelijk om nog te reageren bij deze discussie.