Word lid
dinsdag 22 september 2026·19°De Bilt269 kmfileAEX 1.114,69 +1,12%

AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën, ook in de politiek

De Gelderlander 5 3 Zap

Rechts-extremisten proberen hun denkbeelden acceptabel te maken voor een grotere groep mensen door een ‘zachtere versie’ hiervan te presenteren. Daarvoor waarschuwen de Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst (AIVD) en de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid (NCTV).

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Nederlands Dagblad AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën De Gooi- en Eemlander AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën Haarlems Dagblad AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën IJmuider Courant AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën Leidsch Dagblad AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën Noordhollands Dagblad AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën Metro AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën Nieuws.nl AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën Welingelichte Kringen AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën AD AIVD en NCTV waarschuwen voor normalisering extreemrechtse ideeën, ook in de politiek

3 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
C Cologne 43 min geleden · ingeklapt
Met extreem linkse ideeën is natuurlijk niks mis mee want Volkertje is de grote held van links.
#1
#2
𝓡𝓸𝓷 ★ 𝓜𝓥𝓥 31 min geleden · ingeklapt
Niet van deze gematig linkse. Ben niet extreem links en zeker ook geen woke debiel
#2
#3
S Snorrie 24 min geleden · ingeklapt
Gevalletje, ja maar hullie.
Maar de daden van 1 idioot geven geen vrijbrief aan anderen.
#3

Meer binnenland

Reacties (3) — praat mee