Word lid
dinsdag 6 oktober 2026·19°De Bilt5 kmfileAEX 1.128,33 ▲ +0,40%

Efteling reageert op verkeerschaos: ‘We werken aan betere doorstroming’

BN DeStem 8 0 Zap

Een dag na de verkeerschaos rond de Efteling laat het attractiepark weten de overlast voor omwonenden te betreuren. Volgens de Efteling wordt de drukte geëvalueerd en wordt gewerkt aan maatregelen om soortgelijke situaties in de toekomst te beperken.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op BN DeStem →

Bron: BN DeStem (bndestem.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Efteling reageert op verkeerschaos: ‘We werken aan betere doorstroming’ BN DeStem Vrije dag in Duitsland, studiedag en zonnig weer volgens pretpark oorzaak van verkeerschaos bij de Efteling Eindhovens Dagblad Efteling reageert op verkeerschaos: ‘We werken aan betere doorstroming’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee