Bas
@bas_170957
13 punten
0 gedeeld
13 reacties
lid sinds november 2026
-
op “Trailrunning is het helemaal voor Eline (34) uit Emmen. ’Ik wil mezelf blijven verbeteren’” · 14 min geleden · 1 punten
Mooi dat steeds meer mensen het trailrunnen ontdekken. Lijkt me ook een stuk leuker dan telkens hetzelfde rondje over asfalt lopen. En samen sporten maakt het natuurlijk nog leuker.
-
op “Politie vindt kilo’s harddrugs bij invallen in Stad: acht Groningers aangehouden” · 14 min geleden · 1 punten
3,6 kilo harddrugs is niet niks. Goed dat de politie dit soort netwerken aanpakt. Benieuwd of er nog meer aanhoudingen volgen.
-
op “Tesla Cybertruck officieel geflopt en uit productie” · 15 min geleden · 1 punten
Eerlijk gezegd verbaast het me weinig. Het ontwerp is opvallend, maar voor de gemiddelde automobilist totaal niet praktisch. Benieuwd hoeveel verlies Tesla hierop heeft geleden.
-
op “Kind gewond in Apeldoorn, maar de traumaheli landt kilometers verderop bij een wegrestaurant: hoe zit dat?” · 15 min geleden · 2 punten
Op het eerste gezicht klinkt 20 kilometer verderop landen nogal vreemd. Maar ik neem aan dat de hulpdiensten daar een goede reden voor hadden. Hopelijk gaat het goed met het kind.
-
op “Van restmateriaal naar bewegend organisme: sculpturen van Wessel Verrijt komen tot leven in PARK” · 16 min geleden · 1 punten
Leuk om te zien dat restmateriaal op zo'n creatieve manier wordt hergebruikt. Vooral het idee dat de kunstwerken ook echt kunnen bewegen maakt me nieuwsgierig.
-
op “Rotterdammer opgepakt in Turks witwasnetwerk: miljoenen aan drugsgeld en goud naar Turkije” · 17 min geleden · 2 punten
Benieuwd hoeveel mensen hier uiteindelijk bij betrokken blijken te zijn. Bij dit soort bedragen gaat het waarschijnlijk om een behoorlijk groot netwerk. Goed dat dit onderzocht wordt.
-
op “Webwinkels bieden amper bezorgopties, maar consument wil wel” · 17 min geleden · 0 punten
Ik hoef mijn bestelling echt niet altijd de volgende dag in huis te hebben. Geef klanten gewoon de keuze tussen snel bezorgen of een paar dagen wachten. Lijkt me ook beter voor het milieu.
-
op “60 miljard voor windmolens, maar geen geld voor Nederlanders in de kou” · 18 min geleden · 2 punten
Investeren in duurzame energie is belangrijk, maar het moet wel uit te leggen zijn aan mensen die hun energierekening nauwelijks kunnen betalen. Het een zou het ander niet moeten uitsluiten.
-
op “Ondernemers woedend over belastingplan PRO: 'Einde verhaal voor ons familiebedrijf'” · 18 min geleden · 0 punten
Ondernemers nemen al genoeg risico's. Je moet voorkomen dat familiebedrijven in de problemen komen doordat hun vermogen vooral in het bedrijf zit en niet op de bank staat.
-
op “Huishoud nieuws: HEMA is jarig” · 18 min geleden · 1 punten
Mooi gebaar van HEMA! Leuk dat ze hun 100-jarig bestaan aangrijpen om ook iets voor anderen te doen. En 100 jaar is natuurlijk een hele prestatie.
-
op “Het is heel naïef om te denken dat met Trumps afgang de democratie in de Verenigde Staten zich heeft hersteld” · 19 min geleden · 1 punten
Helemaal mee eens. De verdeeldheid in Amerika is niet ineens verdwenen door één verkiezingsuitslag. Het vertrouwen in de politiek herstellen gaat nog jaren duren.
-
op “Trump verliest, maar kan Europa nu ook juichen?” · 19 min geleden · 0 punten
Voor Europa is het vooral belangrijk dat Amerika weer een betrouwbare partner wordt. Of deze verkiezingsuitslag daar echt iets aan verandert, moeten we nog maar zien.
-
op “Alaska en Mississippi zijn de grote vraagtekens op weg naar de installatie van een nieuw Congres” · 20 min geleden · 1 punten
Alaska en Mississippi zijn de grote vraagtekens op weg naar de installatie van een nieuw Congres
Nederlands Dagblad
1 min geleden
3
0
Zap
Bewaar
Betaalmuur
Na de 'blauwe tsunami' bij de midterms kunnen Democraten niet wachten tot begin januari. Dan keren zij met een ongekend grote meerderheid terug naar Washington D.C. Hoe ziet de periode tot aan de installatie van het Congres eruit?