Word lid
zaterdag 24 oktober 2026·11°De Bilt51 kmfileAEX 1.131,63 ▲ +0,17%

Terwijl Spanje de crisis bezweert, richt rechts Europa de pijlen op zijn premier: ‘Volkomen fout beleid’

AD 147 2 Zap Betaalmuur

Bijna 60.000 migranten bestormden donderdag en vrijdag de Spaanse exclave Ceuta. De kans is erg klein dat zij verder Europa in reizen, maar rechtse politici grijpen de gelegenheid gretig aan om te pleiten voor een nog harder vluchtelingenbeleid. De Spanjaarden zijn not amused. „Wij verwachten solidariteit.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij ad.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op AD →

Bron: AD (ad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem Terwijl Spanje de crisis bezweert, richt rechts Europa de pijlen op zijn premier: ‘Volkomen fout beleid’ Brabants Dagblad Terwijl Spanje de crisis bezweert, richt rechts Europa de pijlen op zijn premier: ‘Volkomen fout beleid’ De Gelderlander Terwijl Spanje de crisis bezweert, richt rechts Europa de pijlen op zijn premier: ‘Volkomen fout beleid’ De Stentor Terwijl Spanje de crisis bezweert, richt rechts Europa de pijlen op zijn premier: ‘Volkomen fout beleid’ Eindhovens Dagblad Terwijl Spanje de crisis bezweert, richt rechts Europa de pijlen op zijn premier: ‘Volkomen fout beleid’ PZC Terwijl Spanje de crisis bezweert, richt rechts Europa de pijlen op zijn premier: ‘Volkomen fout beleid’ Tubantia Terwijl Spanje de crisis bezweert, richt rechts Europa de pijlen op zijn premier: ‘Volkomen fout beleid’ AD Spanje hoopt op solidariteit vanuit Europa, maar krijgt de volle laag: ‘Heel ongepast’

2 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
S Sarcoff 84 dagen geleden · ingeklapt
Ach ja, als ik alles fout doe verwacht ik gewoon solidariteit, wel zo gemakkelijk.
#1
#2
S spookrijder 84 dagen geleden · ingeklapt
Solidariteit voor wanbeleid. Die linksen worden steeds gekker.
#2

Meer buitenland

Reacties (2) — praat mee