Word lid
vrijdag 2 oktober 2026·14°De Bilt9 kmfileAEX 1.112,95 ▲ +0,94%

Jonge man spreekt groep aan op geweld tegen broertje in Eindhoven, maar krijgt dan twee harde klappen op zijn hoofd

Brabants Dagblad 15 0 Zap

Een jonge man liep in mei ‘stevig letsel’ op door twee klappen tegen zijn hoofd in Eindhoven. Tijdens het stappen op Stratumseind sprak hij iemand aan op zijn gedrag, maar al snel wordt het slachtoffer volgens de politie ‘hardhandig’ vastgepakt. De dader is nog niet gepakt.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Eindhovens Dagblad Jonge man spreekt groep aan op geweld tegen broertje in Eindhoven, maar krijgt dan twee harde klappen op zijn hoofd De Gelderlander Jonge man spreekt groep aan op geweld tegen broertje en krijgt twee harde klappen op zijn hoofd

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee