Word lid
zaterdag 10 oktober 2026·12°De Bilt2 kmfileAEX 1.130,95 ▲ +0,87%

Drukte op het water en paniek aan de kant. 200 reddingswerkers oefenen een watersnoodramp: ‘Ik ga die boot niet in!’

De Gelderlander 18 0 Zap Betaalmuur

De straten van het dorp dreigen onder te lopen, in het buitengebied is het al zover. Vanuit het hele land komen liefst 200 reddingswerkers op het gebied af om mensen in veiligheid te brengen. Op en rond de Kraaijenbergse plassen bij Cuijk, werd zaterdag op een gitzwart scenario geoefend.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Het water dreigt Cuijk te verzwelgen, maar één vrouw weigert haar klapstoel te verlaten: ‘Ik ga die boot niet in!’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee