Word lid
zondag 11 oktober 2026·9°De Bilt2 kmfileAEX 1.130,95 ▲ +0,87%

Waarom Feyenoord steeds meer lijkt op kampioenselftal van tien jaar terug

Rijnmond 28 0 Zap

Feyenoord boekte zaterdag op AZ de uiterst belangrijke zege, waardoor het zich koploper van de eredivisie mag noemen. In de nieuwste aflevering van Feyenoord: De Verlenging bespreken Dennis van Eersel en Dennis Kranenburg samen met presentator Frank Stout de goede hervatting van Feyenoord na de interlandbreak.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Rijnmond →

Bron: Rijnmond (rijnmond.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Leidsch Dagblad·

Aanvallende onmacht van FC Rijnvogels is de verdienste van verdedigend stabiel FC Lisse, maar een vrije maandag kunnen de winnaars vergeten: ’We willen iets bereiken, dan telt ieder half procentje’

FC Rijnvogels begon niet alleen als koploper, maar ook als de meest productieve club (25 goals) van de derde divisie B aan de derby tegen achtervolger FC Lisse. Op Ter Specke kwamen de Katwijkers niet verder dan één schamel rollertje. Het was de verdienste van de thuisploeg, die dan ook geheel terecht won: 2-0.

Reageer
Reacties (0) — praat mee