Word lid
donderdag 1 oktober 2026·20°De Bilt433 kmfileAEX 1.102,18 ▼ −1,14%

FVD wint, kartel blokkeert Ceuta-onderzoek

OGedeeld door Oeps112 · ·dagelijksestandaard.nl 13 1 Zap

De Tweede Kamer steunt de motie van Tom Russcher (FVD) om illegale grensoverschrijders in Ceuta te weren van het Europese vasteland. D66 en CDA blokkeren onderzoek.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op dagelijksestandaard.nl →

Bron: dagelijksestandaard.nl (dagelijksestandaard.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

1 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
#1
H Hendrianus 52 min geleden · ingeklapt
Spanje wil 500 minderjarige meisjes naar het vasteland overbrengen. Dit omdat de opvang in Cueto niet toereikend is en velen op straat slapen. Daar krijgen deze meisjes te maken met aanrandingen en erger. Kennelijk is terugkeren op eigen besluit voor hen niet de betete keuze. Dan moet er eerst uitgezocht worden wat er loos is. Dat kost tijd. Beter is het om hen uit Cueto te halen.
#1

Meer overig

biogasnieuws.blogspot.com·

Biogas Nieuws: Vierde LNG-tank Gate terminal gereed: versterking voor energievoorziening Nederland en Noordwest-Europa

De bouw van de vierde LNG-opslagtank bij Gate terminal op de Maasvlakte in Rotterdam is volgens planning afgerond. Donderdag werd de nieuwe tank in gebruik genomen na een bouwperiode van drie jaren. Met de uitbreiding vergroot Gate haar opslag- en her-vergassingscapaciteit en versterkt de terminal haar rol in de energi

Reageer Gedeeld door altnieuws
Reacties (1) — praat mee