Word lid
maandag 28 september 2026·20°De Bilt88 kmfileAEX 1.118,35 ▲ +0,56%

Onrust en opstootjes bij aanmeldcentrum Ter Apel na vertrek hulporganisaties

RTV Noord 52 5 Zap

Op de eerste avond zonder hulpverlening van het Rode Kruis en VluchtelingenWerk voor de ingang van het aanmeldcentrum in Ter Apel zijn er diverse opstootjes geweest. Vooral een klein groepje mannen zocht steeds de confrontatie op met elkaar en met vluchtelingen uit het aanmeldcentrum, zag een ANP-verslaggever.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op RTV Noord →

Bron: RTV Noord (rtvnoord.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Ter ApelRode KruisVluchtelingenWerk
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
RTV Noord Westerwolde herkent door Rode Kruis geschetst beeld van Ter Apel Binnenlands Bestuur Maatregelen voorterrein Ter Apel blijven uit Dagblad van het Noorden Opstootjes voor opvang in Ter Apel op eerste avond zonder Rode Kruis NU.nl Opstootjes voor aanmeldcentrum Ter Apel op eerste avond zonder het Rode Kruis NRC Onrust rond aanmeldcentrum Ter Apel op eerste avond zonder hulporganisaties NOS Vechtpartijen op voorterrein Ter Apel op eerste avond zonder Rode Kruis Telegraaf Opstootjes voor opvang Ter Apel op eerste avond zonder Rode Kruis Nederlands Dagblad Opstootjes voor opvang Ter Apel op eerste avond zonder Rode Kruis De Gooi- en Eemlander Opstootjes voor opvang Ter Apel op eerste avond zonder Rode Kruis Haarlems Dagblad Opstootjes voor opvang Ter Apel op eerste avond zonder Rode Kruis

5 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
Reconquista 78 dagen geleden · ingeklapt
Dit horen we nu al 30 jaar en is allemaal onzin. Je kan geen structurele maatregelen nemen tegen agressieve culturen. Die culturen zijn wat ze zijn en stoppen met binnenhalen is de enige structurele oplossing
#1
#2
S spookrijder 78 dagen geleden · ingeklapt
Precies. Niemand meer erin en degenen die al binnen zijn eruit trappen.
#2
#3
Reactie verwijderd door NK-AI · haatzaaien tegen asielzoekers
#4
Inter 78 dagen geleden · ingeklapt
De gemeente kan er niets aan veranderen
Flink kloppen op de deur van het Torentje
Wie weet durven ze de deur open te doen
#4
#5
M Marrie1 78 dagen geleden · ingeklapt
Mooi zo, zo houden, en dan zien we de resultaten wel. 🤣
#5

Meer binnenland

Reacties (5) — praat mee