Word lid
donderdag 8 oktober 2026·12°De Bilt211 kmfileAEX 1.110,85 ▼ −0,62%

Heemskerkse senioren ontdekken de driewieler. Want misschien brengt dat ze weer de weg op: ’Ik durf niet meer te fietsen, ben zo vaak gevallen’

Noordhollands Dagblad 11 0 Zap

Een lichamelijke beperking, een slecht evenwichtsgevoel of gewoon niet zoveel kracht meer in je spieren. Dan kan een driewieler voor blijvende mobiliteit zorgen. Maar welke moet je dan hebben? Om daar achter te komen, werd op woensdag in sporthal De Waterakkers een Driewieler Ontdekdag gehouden.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Haarlems Dagblad Heemskerkse senioren ontdekken de driewieler. Want misschien brengt dat ze weer de weg op: ’Ik durf niet meer te fietsen, ben zo vaak gevallen’ IJmuider Courant Heemskerkse senioren ontdekken de driewieler. Want misschien brengt dat ze weer de weg op: ’Ik durf niet meer te fietsen, ben zo vaak gevallen’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee