Word lid
zondag 27 september 2026·13°De BiltAEX 1.112,09 ▲ +0,48%

All the Money Flooding Into AI Is a Giant Warning Sign

Gedeeld door dirk ☎️ · ·wsj.com 108 2 Zap

When companies as a group turn into sellers, it’s a reasonable sign that stocks are very overpriced.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op wsj.com →

Bron: wsj.com (wsj.com). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

2 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
dirk ☎️ Topicstarter 97 dagen geleden · ingeklapt
Bedrijven halen overal geld vandaan om te investeren in AI. Op zich niet erg natuurlijk. Maar op een gegeven moment stopt de stroom geld. Met als gevolg dat de winsten dalen. Als winsten dalen, dan dalen aandelen koersen. Niet erg natuurlijk. Maar niet leuk voor beleggers.
#1
#2
dirk ☎️ Topicstarter 97 dagen geleden · ingeklapt
In principe worden er vrijwel geen afschrijvingen geboekt op de datacentra. Daar valt wat voor te zeggen, omdat chips steeds duurder worden door de tekorten aan chips. Mja... Hoeveel ga je afschrijven als er straks een overschot is aan chip productie capaciteit.
#2

Meer economie

Reacties (2) — praat mee