Word lid
woensdag 23 september 2026·20°De Bilt120 kmfileAEX 1.107,68 −0,29%

Pieter (59) koos het ruime sop en boekte een kamer op een vrachtschip naar Dublin: ‘Er is geen wifi’

De Gelderlander 4 0 Zap Betaalmuur

Ben je graag op zee, maar heb je geen zin in een cruise met casino’s, optredens en een bar? Dan boek je een kajuit op een vrachtschip! Althans, dat dacht Pieter Stroop van Renen (59). Op Instagram doet hij verslag van deze bijzondere vakantie en een half miljoen mensen kijken mee.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Pieter (59) koos het ruime sop en boekte een kamer op een vrachtschip naar Dublin: ‘Er is geen wifi’ BN DeStem Pieter (59) koos het ruime sop en boekte een kamer op een vrachtschip naar Dublin: ‘Er is geen wifi’ Brabants Dagblad Pieter (59) koos het ruime sop en boekte een kamer op een vrachtschip naar Dublin: ‘Er is geen wifi’ De Stentor Pieter (59) koos het ruime sop en boekte een kamer op een vrachtschip naar Dublin: ‘Er is geen wifi’ Eindhovens Dagblad Pieter (59) koos het ruime sop en boekte een kamer op een vrachtschip naar Dublin: ‘Er is geen wifi’ PZC Pieter (59) koos het ruime sop en boekte een kamer op een vrachtschip naar Dublin: ‘Er is geen wifi’ Tubantia Pieter (59) koos het ruime sop en boekte een kamer op een vrachtschip naar Dublin: ‘Er is geen wifi’ De Gelderlander Pieter (59) boekte een kajuit en reisde met vrachtschip naar Dublin: ‘Mensen weten niet dat dit kan’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee