Word lid
woensdag 23 september 2026·20°De Bilt205 kmfileAEX 1.108,64 −0,21%

10.000 handtekeningen opgehaald voor referendum betaald parkeren Rotterdam

Rijnmond 6 0 Zap

Binnen een week tijd heeft Leefbaar Rotterdam 10.000 steunverklaringen opgehaald voor een referendum over betaald parkeren. De coalitiepartij wil een stokje steken voor de plannen over betaald parkeren in de hele stad en kan rekenen op veel steun van de inwoners.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Rijnmond →

Bron: Rijnmond (rijnmond.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Eindhovens Dagblad·

Juliusz (14) komt alvast proefzitten op zijn toekomstige werkplek: ‘Toeter, check! Deuren, check! Voet op het gaspedaal en rijden maar’

Niet veel jongeren weten op hun 14de al wat ze later willen worden. Juliusz Pruski wel. Over een paar jaar neemt hij plaats in de ‘cockpit’ van een stadsbus. Het liefst eentje waarop VDL op de grille prijkt. Dinsdag kreeg hij een rondleiding bij de Valkenswaardse bussenbouwer en mocht hij alvast even proefzitten.

Reageer Betaalmuur
Reacties (0) — praat mee