Word lid

Duitsland spreekt van ‘schaduwoorlog’ met Rusland: ‘Worden aangevallen, maar kunnen niet verdedigen’

Brabants Dagblad 24 0 Zap Betaalmuur

Rusland wil de militaire hulp die Oekraïense bondgenoten leveren de komende periode ‘met geweld bestrijden’. Dat verwacht de Duitse inlichtingendienst (BND). Duitsland loopt volgens BND-hoofd Martin Jäger ‘gevaar’ en hij spreekt zelfs al van een schaduwoorlog met Rusland.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Duitsland spreekt van ‘schaduwoorlog’ met Rusland: ‘Worden aangevallen, maar kunnen niet verdedigen’ BN DeStem Duitsland spreekt van ‘schaduwoorlog’ met Rusland: ‘Worden aangevallen, maar kunnen niet verdedigen’ De Gelderlander Duitsland spreekt van ‘schaduwoorlog’ met Rusland: ‘Worden aangevallen, maar kunnen niet verdedigen’ De Stentor Duitsland spreekt van ‘schaduwoorlog’ met Rusland: ‘Worden aangevallen, maar kunnen niet verdedigen’ Eindhovens Dagblad Duitsland spreekt van ‘schaduwoorlog’ met Rusland: ‘Worden aangevallen, maar kunnen niet verdedigen’ PZC Duitsland spreekt van ‘schaduwoorlog’ met Rusland: ‘Worden aangevallen, maar kunnen niet verdedigen’ Tubantia Duitsland spreekt van ‘schaduwoorlog’ met Rusland: ‘Worden aangevallen, maar kunnen niet verdedigen’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer buitenland

Reacties (0) — praat mee