Word lid
zondag 4 oktober 2026·15°De BiltAEX 1.116,71 ▲ +1,28%

Leraren Oostenrijk vrezen geweld na hoofddoekverbod:

SGedeeld door spookrijder · ·nieuwrechts.nl 20 3 Zap

Oostenrijkse leraren krijgen sinds dit schooljaar de taak om een nieuw hoofddoekverbod voor meisjes tot veertien jaar te handhaven. Op sommige scholen leidt dat tot zorgen over confrontaties met familieleden van leerlingen.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op nieuwrechts.nl →

Bron: nieuwrechts.nl (nieuwrechts.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

3 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
S spookrijder Topicstarter 55 min geleden · ingeklapt
Wat een ellende met die islam.
#1
#2
G Graaier1000 37 min geleden · ingeklapt
Hoezo confrontaties?
Islam is toch de religie van de vrede?!
/sarcasm off
#2
#3
Olivia 17 min geleden · ingeklapt
Zo'n verbod valt in praktijk niet te handhaven, brengt voor iedereen te veel rompslomp met zich mee, waar niemand er beter uitkomt. Leerkrachten zijn terecht bang voor bedreigingen en erger, leerplichtige leerlingen die straks van school worden gehouden. Het is nou eenmaal zo dat als je mensen uit Islamitische landen toelaat in je land je eveneens als land geconfronteerd wordt met de culturele/geloofsgebruiken die erop na worden gehouden.
Kan een land zich in die culturele/ geloofsgebruiken niet vinden, waarom laat je ze dan je land binnenkomen? Waarom?
#3

Meer overig

Reacties (3) — praat mee