Word lid
woensdag 7 oktober 2026·12°De Bilt207 kmfileAEX 1.128,33 ▲ +0,40%

Rachel over vermoorde neefje Laor (20): ‘7 oktober is voor mij de dag waarop Israël kapot is gegaan’

De Stentor 16 0 Zap Betaalmuur

Exact drie jaar na de bloedige terreuraanval van Hamas proberen nabestaanden van omgekomen gijzelaars op allerlei manieren weer betekenis te geven aan hun leven. De Nederlandse Rachel Meijler is een van hen; ze verloor haar neef Laor.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij destentor.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Stentor →

Bron: De Stentor (destentor.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Rachel over vermoorde neefje Laor (20): ‘7 oktober is voor mij de dag waarop Israël kapot is gegaan’ BN DeStem Rachel over vermoorde neefje Laor (20): ‘7 oktober is voor mij de dag waarop Israël kapot is gegaan’ Brabants Dagblad Rachel over vermoorde neefje Laor (20): ‘7 oktober is voor mij de dag waarop Israël kapot is gegaan’ De Gelderlander Rachel over vermoorde neefje Laor (20): ‘7 oktober is voor mij de dag waarop Israël kapot is gegaan’ Eindhovens Dagblad Rachel over vermoorde neefje Laor (20): ‘7 oktober is voor mij de dag waarop Israël kapot is gegaan’ PZC Rachel over vermoorde neefje Laor (20): ‘7 oktober is voor mij de dag waarop Israël kapot is gegaan’ Tubantia Rachel over vermoorde neefje Laor (20): ‘7 oktober is voor mij de dag waarop Israël kapot is gegaan’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer buitenland

Reacties (0) — praat mee