Word lid
maandag 2 november 2026·12°De Bilt10 kmfileAEX 1.134,18 ▼ −0,02%

€75.000 gespaard: huurder verliest huurtoeslag

OGedeeld door Oeps112 · ·dagelijksestandaard.nl 26 2 Zap

Een huurder spaarde sober €75.000 om te verhuizen en verloor zijn huurtoeslag. Boven €38.479 vermogen of met de eigenaar als medebewoner gaat die op €0.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op dagelijksestandaard.nl →

Bron: dagelijksestandaard.nl (dagelijksestandaard.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

2 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
O Oeps112 Topicstarter 51 min geleden · ingeklapt
koptekst:
Huurtoeslag op €0 door spaargeld boven €38.479 of door een verhuurder met een postadres in de BRP: twee uitspraken uit Utrecht.
#1
#2
O Oeps112 Topicstarter 49 min geleden · ingeklapt
"Twee dingen om vóór 1 januari 2027 na te gaan:

Voor de huurtoeslag over 2027 kijkt Dienst Toeslagen naar je vermogen op 1 januari 2027. Zit je dicht bij de grens (dit jaar €38.479 voor een alleenstaande en €76.958 voor een stel) en staan er nog grote uitgaven gepland, zoals een nieuwe bril, de tandarts of nieuwe inrichting? Dan kan het verschil maken als je die vóór 1 januari betaalt. Komt je vermogen op 1 januari toch boven de grens, stop dan zelf je voorschot in Mijn toeslagen, zodat je later niet alles in één keer hoeft terug te betalen."
#2

Meer overig

Reacties (2) — praat mee