Word lid
woensdag 4 november 2026·5°De Bilt191 kmfileAEX 1.121,76 ▼ −0,95%

Zo vielen zwaarbewapende agenten huis van terreurverdachte Rotterdam binnen

RTL Nieuws 36 2 Zap

De politie heeft vannacht invallen gedaan in Rotterdam, Eindhoven en Alkmaar. Drie mannen van 16 tot 19 jaar zijn aangehouden in een lopend terrorismeonderzoek.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op RTL Nieuws →

Bron: RTL Nieuws (rtlnieuws.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen RotterdamEindhovenAlkmaarOpenbaar Ministerie
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Telegraaf 'Inlichtingendiensten maken zich hier heel erg zorgen om’ NieuwNieuws Invallen antiterreureenheid in woningen in Eindhoven, Alkmaar en Rotterdam ThePostOnline Terrorismeverdachten aangehouden in Rotterdam en Eindhoven NRC Politie arresteert drie verdachten bij invallen in Rotterdam, Eindhoven en Alkmaar vanwege terrorisme-onderzoek Het Parool Drie tieners aangehouden bij antiterrorisme-invallen in Eindhoven, Alkmaar en Rotterdam GeenStijl Drie aanhoudingen in terrorisme-onderzoek na invallen in Rotterdam, Eindhoven en Alkmaar NU.nl Drie tieners in Rotterdam, Eindhoven en Alkmaar opgepakt in terrorismeonderzoek Noordhollands Dagblad Drie tieners aangehouden bij antiterrorisme-invallen in Alkmaar, Eindhoven en Rotterdam RTL Nieuws Drie mannen (16 tot 19 jaar) opgepakt in lopend terrorisme-onderzoek De Gelderlander Arrestatieteams vallen huizen binnen in terrorisme-onderzoek: drie personen aangehouden

2 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
T ThWil 97 dagen geleden · ingeklapt
Als het een rechtsidioot is staat dat ook gelijk met geur en kleur erbij doch nu is de hoek waar die verdachte uitkomt te gevoelig om dit ook in geur en kleur te vermelden.
#1
#2
H Hendrianus 97 dagen geleden · ingeklapt
"De verdachten zijn 16 tot 19 jaar oud. " Niet te geloven, kunnen net hun kont afvegen en dan al zo door en door verrot. Als het hier zo slecht is vertrek dan en blijf weg!
#2

Meer binnenland

IJmuider Courant·

Felle Haarlemse woordenstrijd over Palestina, maar ditmaal geen ontspoorde demonstratie. ’Israël heeft geen dag bestaan zonder landroof’

Hoe kijkt Haarlem aan tegen het conflict van Israël en de Palestijnen? De Pletterij nam dinsdag de proef op de som, met een debat tussen Berber van der Woude (van het pro-Palestijnse The Rights Forum) en Ronnie Naftaniel (voormalig directeur van het pro-Israëlische CIDI). Het ging er fel aan toe. „Er vindt genocide…

Reageer 3 bronnen
Reacties (2) — praat mee