Word lid
dinsdag 22 september 2026·17°De BiltAEX 1.110,93 +0,78%

Mannen opgepakt die voor 160.000 euro fraudeerden met uitkeringen voor gevangenen

De Gelderlander 8 0 Zap

Twee mannen van 45 en 48 jaar zijn onlangs aangehouden, omdat zij op grote schaal met uitkeringen zouden hebben gefraudeerd, deels vanuit de gevangenis. Dat meldt de Nederlandse Arbeidsinspectie. Met behulp van vervalste ontslagbewijzen werd voor zo’n 160.000 euro aan onterechte uitkeringen buitgemaakt.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
AD Mannen opgepakt die voor 160.000 euro fraudeerden met uitkeringen voor gevangenen BN DeStem Mannen opgepakt die voor 160.000 euro fraudeerden met uitkeringen voor gevangenen Brabants Dagblad Mannen opgepakt die voor 160.000 euro fraudeerden met uitkeringen voor gevangenen De Stentor Mannen opgepakt die voor 160.000 euro fraudeerden met uitkeringen voor gevangenen Eindhovens Dagblad Mannen opgepakt die voor 160.000 euro fraudeerden met uitkeringen voor gevangenen PZC Mannen opgepakt die voor 160.000 euro fraudeerden met uitkeringen voor gevangenen Tubantia Mannen opgepakt die voor 160.000 euro fraudeerden met uitkeringen voor gevangenen

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee