Word lid
dinsdag 22 september 2026·17°De Bilt19 kmfileAEX 1.110,48 +0,74%

Advocaat pleit voor vrijspraak van verdachte Schammenkamp

Nederlands Dagblad 7 0 Zap

Jalal O. moet worden vrijgesproken van het runnen van een drugslab aan de Schammenkamp in Rotterdam, dat in de avond van 29 januari 2024 explodeerde. Daarvoor pleitte O.'s advocaat Tim Scheffer dinsdag bij de rechtbank in Rotterdam.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander Advocaat pleit voor vrijspraak van verdachte Schammenkamp Haarlems Dagblad Advocaat pleit voor vrijspraak van verdachte Schammenkamp IJmuider Courant Advocaat pleit voor vrijspraak van verdachte Schammenkamp Leidsch Dagblad Advocaat pleit voor vrijspraak van verdachte Schammenkamp Noordhollands Dagblad Advocaat pleit voor vrijspraak van verdachte Schammenkamp Nieuws.nl Advocaat pleit voor vrijspraak van verdachte Schammenkamp Welingelichte Kringen Advocaat pleit voor vrijspraak van verdachte Schammenkamp Reformatorisch Dagblad Advocaat pleit voor vrijspraak van verdachte Schammenkamp

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee