Word lid
zaterdag 7 november 2026·5°De Bilt54 kmfileAEX 1.120,55 ▼ −0,77%

‘Heb je naaste lief’, zei James Talarico. Wat zegt dat over de ontwikkeling van de menselijke soort?

Nederlands Dagblad 18 0 Zap Betaalmuur

Politiek-filosoof Govert Buijs vindt het fascinerend dat er vorige week bij de Amerikaanse midterms een senator won die de woorden 'heb je naaste lief' gebruikte. Buijs verbindt dat met de huidige stand van evolutietheorie én de manier waarop mensen met elkaar omgingen in het Nieuwe Testament.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij nd.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee