Word lid
zaterdag 7 november 2026·5°De Bilt54 kmfileAEX 1.120,55 ▼ −0,77%

’Droom bij deze boom hoe het wordt en hoe het was’. Zeven bomen en een gedicht als symbool voor de fusie tussen Hilversum en Wijdemeren

Noordhollands Dagblad 19 0 Zap

Zes herinneringsbomen in de zes kernen van Wijdemeren en een verbindingsboom in het Dudokpark in Hilversum. Deze nieuwe bomen zijn zaterdag geplant als symbool voor de aanstaande fusie tussen de twee gemeenten.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Noordhollands Dagblad →

Bron: Noordhollands Dagblad (noordhollandsdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gooi- en Eemlander ’Droom bij deze boom hoe het wordt en hoe het was’. Zeven bomen en een gedicht als symbool voor de fusie tussen Hilversum en Wijdemeren

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee