Word lid
woensdag 16 september 2026·17°De BiltAEX 1.095,87 −0,23%

Mogelijke opvang van 120 statushouders in Born roept veel vragen op, gemeenteraad praat maandag verder

De Limburger 106 3 Zap

Er zijn veel vragen over de mogelijke komst van statushouders in de KaFra Tower bij het voormalige Amrâth Hotel in Born. De voornaamste vragen én de antwoorden op een rij.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Limburger →

Bron: De Limburger (delimburger.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen BornKaFra TowerAmrâth Hotelgemeenteraad
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Limburger Na twee dagen debatteren nog geen duidelijkheid over opvang statushouders in Born

3 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
Inter 68 dagen geleden · ingeklapt
Helaas mag ik niet lezen
#1
#2
J janpeter 68 dagen geleden · ingeklapt
AI samenvatting: Doelgroep: De opvang is primair gericht op gezinnen. Het zou gaan om circa dertig volwassenen (voornamelijk vrouwen) en negentig kinderen, waarvan er naar verwachting zestig naar de basisschool gaan en dertig naar de middelbare school.
#2
#3
Inter 68 dagen geleden · ingeklapt
Dank je
#3

Meer binnenland

Reacties (3) — praat mee