Word lid
dinsdag 29 september 2026·25°De Bilt450 kmfileAEX 1.123,73 ▲ +0,68%

Waarom de link tussen Long Covid en vaccinatieschade biologisch en logisch is

Gedeeld door RvG · ·niburu.co 113 2 Zap

Waarom de link tussen Long Covid en vaccinatieschade biologisch en logisch is

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op niburu.co →

Bron: niburu.co (niburu.co). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

2 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
RvG Topicstarter 104 dagen geleden · ingeklapt
"Het volgende verhaal is de mainstream uitleg over wat Long Covid nu precies is en waarom zoveel mensen denken dat dit vaccinatieschade is.
In dat verhaal wordt er vanuit gegaan dat virussen bestaan en je ziet nu ook dat ze schoorvoetend beginnen toe te geven dat er in ieder geval bij een groep van de Long Covid patiënten sprake is van vaccinatieschade."
#1
#2
S Snorrie 104 dagen geleden · ingeklapt
En dan nog maar eens het allerbelangrijkste zinnetje uit dit artikel:

Het door Dr. Peter McCullough aanbevolen detoxpakket voor het verwijderen van het gevaarlijke spike eiwit is hier te verkrijgen met een aantrekkelijke korting.
#2

Meer wetenschap

Reacties (2) — praat mee