Word lid
maandag 12 oktober 2026·11°De Bilt6 kmfileAEX 1.134,92 ▲ +0,35%

Kinderen van hun telefoon af krijgen via wet- en regelgeving: hoe doen ze dat in andere landen, en werkt het?

PZC 10 0 Zap Betaalmuur

De hele wereld experimenteert met manieren om kinderen van hun telefoon en van sociale media af te houden. In zijn strijd tegen het verslavende mobieltje voelt columnist Eus zich gesteund door de groeiende wet- en regelgeving. Maar wat werkt, en wat helemaal niet?

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij pzc.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op PZC →

Bron: PZC (pzc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
BN DeStem Kinderen van hun telefoon af krijgen via wet- en regelgeving: hoe doen ze dat in andere landen, en werkt het? Brabants Dagblad Kinderen van hun telefoon af krijgen via wet- en regelgeving: hoe doen ze dat in andere landen, en werkt het? De Stentor Kinderen van hun telefoon af krijgen via wet- en regelgeving: hoe doen ze dat in andere landen, en werkt het? Eindhovens Dagblad Kinderen van hun telefoon af krijgen via wet- en regelgeving: hoe doen ze dat in andere landen, en werkt het? Tubantia Kinderen van hun telefoon af krijgen via wet- en regelgeving: hoe doen ze dat in andere landen, en werkt het?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee