Word lid
dinsdag 13 oktober 2026·12°De BiltAEX 1.135,49 ▲ +0,40%

Ministerie verzwijgt islam als factor in dalende homoacceptatie - NieuwRechts.nl

SGedeeld door spookrijder · ·nieuwrechts.nl 47 6 Zap

Het ministerie van Onderwijs kan in zijn nieuwste lhbtiqa+-monitor wel aanwijzen dat mensen met een conservatieve politieke voorkeur gemiddeld negatiever denken over lhbtiqa+-personen. Maar hoeveel invloed de islam heeft, kan het onderzoek niet laten zien. Ook migratieachtergrond wordt niet apart uitgesplitst.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op nieuwrechts.nl →

Bron: nieuwrechts.nl (nieuwrechts.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

6 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
S spookrijder Topicstarter 6 uur geleden · ingeklapt
Dat heeft een reden. De meeste politici zijn als de dood voor de islam. Wat op zijn/haar beurt ook weer een reden heeft.
#1
#2
Querido 6 uur geleden · ingeklapt
Liever hangen ze een regenboogvlag op.
Dan zijn ze er weer een jaar vanaf.
#2
#3
Biscanna 3 uur geleden · ingeklapt
Laffe tiktokker Barbie durft de islamietjes natuurlijk niet te dreigen met ze vol op de bek te slaan?
#3
#4
Hans Brinker 3 uur geleden · ingeklapt
Wegkijken is - voor de korte termijn - om héél veel redenen simpelweg het makkelijkst.

Op de lange termijn wordt de prijs betaald.
#4
#5
S spookrijder Topicstarter 3 uur geleden · ingeklapt
Jah, en dan nog geven de wegkijkers niet thuis. Die liegen en draaien net zo lang dat het aan extreemrechts ligt. Ze leven in hun eigen waarheid. Hopeloos volk.
#5
#6
Hans Brinker 2 uur geleden · ingeklapt
Yep, dat is de tragiek van deze tijd: discussiëren over wie de schuld heeft, terwijl we het fundament onder onze voeten laten wegspoelen.
Daaronder zit het echte kwaad: pure lafheid, de lieve vrede bewaren tot het te laat is.
#6

Meer overig

Reacties (6) — praat mee