Word lid
donderdag 24 september 2026·18°De Bilt291 kmfileAEX 1.112,53 +0,42%

PRO en D66: besluit over deelname songfestival niet aan politiek

Nederlands Dagblad 6 1 Zap

Het is niet aan de politiek om zich te bemoeien met het besluit van de NPO om alsnog mee te doen aan het Eurovisie Songfestival met een onafhankelijk team. Dat zeiden Mohammed Mohandis (PRO) en Ouafa Oualhadj (D66) na vragen van Doğukan Ergin (DENK) over de kwestie tijdens een debat over de publieke omroep.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Nederlands Dagblad →

Bron: Nederlands Dagblad (nd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
RTL Nieuws PRO en D66: besluit over deelname songfestival niet aan politiek De Gooi- en Eemlander PRO en D66: besluit over deelname songfestival niet aan politiek Haarlems Dagblad PRO en D66: besluit over deelname songfestival niet aan politiek IJmuider Courant PRO en D66: besluit over deelname songfestival niet aan politiek Leidsch Dagblad PRO en D66: besluit over deelname songfestival niet aan politiek Noordhollands Dagblad PRO en D66: besluit over deelname songfestival niet aan politiek Nieuws.nl PRO en D66: besluit over deelname songfestival niet aan politiek Welingelichte Kringen PRO en D66: besluit over deelname songfestival niet aan politiek

1 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
#1
U UptoDate 19 min geleden · ingeklapt
Als het dan niet aan de politiek is volgens deze heren dan is het ook niet aan de NPO lijkt mij want die club bestaat bij de gratie van belastinggeld en dat komt van de belastingbetaler zoals dat is geregeld in de Grondwet.
Dus dan moet het Volk eerst worden gevraagd of NPO hier zelfstandig een besluit over mag nemen.
#1

Meer binnenland

Reacties (1) — praat mee