Word lid
zaterdag 26 september 2026·10°De BiltAEX 1.112,09 ▲ +0,47%

Van wie is de dorpskerk van Kortenhoef? Deze vraag staat centraal in de nieuwe podcast ’Het dorp dat een kerkje wil kopen…’

De Gooi- en Eemlander 69 0 Zap

Een jaar na de succesvolle inzamelingsactie ’Red het kerkje aan de dijk!’ is het kerkje van Kortenhoef nog altijd formeel niet van de inwoners van het dorp. Dit blijkt uit de nieuwe podcastserie ’Het dorp dat een kerkje wil kopen…’ die dit weekend live is gegaan.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen KortenhoefDorpskerk van KortenhoefHet dorp dat een kerkje wil kopen…
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Noordhollands Dagblad Van wie is de dorpskerk van Kortenhoef? Deze vraag staat centraal in de nieuwe podcast ’Het dorp dat een kerkje wil kopen…’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee