Word lid
dinsdag 22 september 2026·18°De Bilt166 kmfileAEX 1.113,85 +1,04%

Vijftiger Hans speelt nog steeds met Playmobil: honderden mensen lopen dagelijks langs zijn diorama’s

De Gelderlander 5 0 Zap Betaalmuur

Playmobilfiguurtjes liggen languit op strandbedjes, zitten voor hun tent of poedelen in een badje, terwijl boven hun hoofd een politiehelikopter vliegt. In de etalage van Hans Hofman aan de Oranjestraat in Arnhem lijkt het nog hoogzomer. „De buurman vroeg zich af: wordt het al tijd voor iets nieuws?”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee