Word lid
zaterdag 7 november 2026·2°De Bilt4 kmfileAEX 1.120,55 ▼ −0,77%

Waarom asielzoekers terugsturen naar Italië lastig blijft: dit moet u weten

SGedeeld door spookrijder · ·nieuwrechts.nl 46 3 Zap

Nederland wil asielzoekers kunnen terugsturen naar Italië als zij daar eerder de Europese Unie zijn binnengekomen. Maar dat blijkt in de praktijk ingewikkeld. Nederlandse rechters zijn het oneens over de vraag of deze overdrachten zijn toegestaan.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op nieuwrechts.nl →

Bron: nieuwrechts.nl (nieuwrechts.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

3 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
Biscanna 1 uur geleden · ingeklapt
Lastig omdat D66 rechters.
#1
#2
Querido 1 uur geleden · ingeklapt
Hier heb je geen rechters voor nodig.
Gewoon het asielverzoek niet in behandeling nemen.
#2
#3
Biscanna 1 uur geleden · ingeklapt
Samen met onwillige D66 rechters wordt het dan lastig ja.
#3

Meer overig

frontnieuws.com·

De afrekening na de tussentijdse verkiezingen: De dreigende gok met Iran, de zondebokken in het Pentagon en de strijd om de opvolging.

Het stof van de tussentijdse verkiezingen van 3 november 2026 is neergedaald en de politieke realiteit is onverbiddelijk: een massale afwijzing van de Republikeinse meerderheid, waarbij traditionele Republikeinse bolwerken Democratisch werden en beide kamers van het Congres en belangrijke gouverneursposten in handen va

Reageer Gedeeld door Johannes
Reacties (3) — praat mee