Word lid
vrijdag 25 september 2026·13°De Bilt90 kmfileAEX 1.113,77 ▲ +0,63%

Man (21) spuit graffiti op geluidswand naast A2 bij Hedel

Brabants Dagblad 11 0 Zap

De politie heeft vrijdag een 21-jarige man opgepakt die wordt verdacht van vernieling. De man werd op heterdaad betrapt tijdens het bekladden van een geluidswand naast de A2.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Brabants Dagblad →

Bron: Brabants Dagblad (bd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Man (21) spuit graffiti op geluidswand naast A2 en wordt op heterdaad betrapt door agenten

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Noordhollands Dagblad·

’Krijg ik straks in het verpleeghuis dezelfde zorg als mijn moeder?’ Bijeenkomst van PRO Bloemendaal over de invloed van het grote geld op de ouderenzorg

Bloemendalers zijn bang dat zij straks in het verpleeghuis minder liefdevolle aandacht krijgen dan hun ouders. Om de discussie daarover op gang te brengen, organiseren drie leden van PRO Bloemendaal, Marieke van der Donk, Harold Koster en Attiya Gamri, de bijeenkomst ’Hoe zorgen we straks voor onze ouderen?’.

Reageer 3 bronnen
Reacties (0) — praat mee