Word lid
maandag 28 september 2026·17°De Bilt10 kmfileAEX 1.115,66 ▲ +0,32%

Na jaren in Rotterdam voelt de relatieve stilte in Zierikzee goed; ‘De tijd lijkt hier langzamer te gaan’

PZC 3 0 Zap Betaalmuur

Arthur Bruijnincx (52) en Michelle Verhaak (49) wonen sinds 20 juli met hun tweeling Manne en Benthe (12) in het voormalige pand van de Zeeuwse Muziekschool in Zierikzee. Ze komen uit Rotterdam, waar ze sinds 2009 op Katendrecht woonden. „Elk straatje voelt nu als een nieuwe verrassing.”

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij pzc.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op PZC →

Bron: PZC (pzc.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee