Word lid
donderdag 1 oktober 2026·16°De Bilt2 kmfileAEX 1.102,63 ▼ −1,10%

Bouw bij twee basisscholen ligt stil na faillissement aannemer, leerlingen in Eindhoven en Son in onzekerheid

Eindhovens Dagblad 15 0 Zap Betaalmuur

De nieuwbouw van basisschool St. Antonius Abt in het Eindhovense kerkdorp Acht ligt stil vanwege het faillissement van aannemer BCP Bouw uit Cuijk. Die heeft het werk om die reden ook stil moeten leggen bij de uitbreiding van basisschool De Bloktempel in Son en Breugel.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij ed.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Eindhovens Dagblad →

Bron: Eindhovens Dagblad (ed.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Eindhovens Dagblad Aannemer failliet, bouw van basisscholen in Eindhoven en Son ligt tijdelijk stil

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee