Word lid
donderdag 8 oktober 2026·13°De Bilt29 kmfileAEX 1.114,70 ▼ −0,27%

Deze amateurvoetballer zit wekelijks uren in de auto om in Hooge Zwaluwe te voetballen: ‘Doe hard mijn best’

BN DeStem 14 0 Zap Betaalmuur

HZ’75 scoorde dit seizoen pas drie keer in drie competitieduels. Twee van die goals werden gemaakt door Kursat Bucakli: hij woont in Uden, dat is nogal een afstand naar Hooge Zwaluwe. En dat allemaal dankzij Facebook. Hoe dat zit?

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij bndestem.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op BN DeStem →

Bron: BN DeStem (bndestem.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Brabants Dagblad Hoe een voetballer uit Uden dankzij Facebook dik 70 kilometer verderop in de vijfde klasse voetbalt: ‘Graag voor over’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee