Word lid
woensdag 16 september 2026·16°De Bilt103 kmfileAEX 1.095,87 −0,23%

Buurt schrikt van nieuwe brandjes rond hangplek jongeren: ‘Straks brandt het hier tegen het gebouw aan’

De Gelderlander 75 2 Zap

Omwonenden van de Symfoniestraat en de Rapsodiestraat in Nijmegen kijken er al niet meer van op dat de brandweer afgelopen nacht weer door de wijk reed. De brandjes rond de jongerenhangplek (jop) leiden tot ergernis en angst: „Straks brandt het hier tegen het gebouw aan.”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen NijmegenSymfoniestraatRapsodiestraatbrandweer
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Buurt schrikt van nieuwe brandjes rond jop: ‘Straks brandt het hier tegen het gebouw aan’

2 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
Reconquista 64 dagen geleden · ingeklapt
Daar woon ik dus. Rond het Cruyff Court is het wegdek bezaait met brandplekken en laatst hadden ze ook zo´n scootmobiel van een bejaarde op het vuur gegooid. Dit is zo´n plek waar ik ´s avonds wel een blokje omloop. En dan zal ik maar zeggen wat de Gelderlander niet aandurft. Het gaat om een groep Marokkanen die al jaren bezig zijn in de wijk en, zoals ook in de commentaren te lezen, niets in de weg wordt gelegd. Het lijkt wel alsof ze een vrijbrief hebben van de politie.
#1
#2
Reconquista 64 dagen geleden · ingeklapt
Aanvulling @1
En alsof dat niet genoeg is zijn ze hier ook nog eens begonnen met de bouw van een megamoskee voor 1500 bezoekers. Op 800 meter van mijn woning. Ondanks een handtekeningenactie zet de gemeente de bouw gewoon door. Ik ben benieuwd of ik dat gejengel hier ga horen.
#2

Meer binnenland

Reacties (2) — praat mee