Word lid
zondag 4 oktober 2026·12°De BiltAEX 1.116,71 ▲ +1,28%

Staat biedt excuses aan afstandsmoeders en -kinderen: „Dit had nooit mogen gebeuren”

Reformatorisch Dagblad 88 3 Zap

„De excuses moeten ons aan het denken zetten over de plannen om draagmoederschap wettelijk te regelen”, reageert SGP-Kamerlid Diederik van Dijk.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Reformatorisch Dagblad →

Bron: Reformatorisch Dagblad (rd.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Onderwerpen Claudia van BruggenNederlandJustitie en Veiligheid
Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Reformatorisch Dagblad Overheid moet leren van excuses aan afstandsmoeders en -kinderen NRC Waardering voor excuses kabinet aan afstandsmoeders: ‘De schaamte zat decennialang aan de verkeerde kant’ Omroep Brabant Excuses voor gedwongen afstand van kinderen: 'Dit had nooit mogen gebeuren' Rijksoverheid Speech staatssecretaris Claudia van Bruggen bij excuses afstand en adoptie Nederlands Dagblad Excuses kabinet aan vrouwen en hun gedwongen afgestane kinderen De Gooi- en Eemlander Excuses kabinet aan vrouwen en hun gedwongen afgestane kinderen Haarlems Dagblad Excuses kabinet aan vrouwen en hun gedwongen afgestane kinderen IJmuider Courant Excuses kabinet aan vrouwen en hun gedwongen afgestane kinderen Leidsch Dagblad Excuses kabinet aan vrouwen en hun gedwongen afgestane kinderen Noordhollands Dagblad Excuses kabinet aan vrouwen en hun gedwongen afgestane kinderen

3 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
B brambrabant 94 dagen geleden · ingeklapt
Man man man. Het kabinet is alleen bezig met onzinnig excuses aanbieden. 🫤🫤
#1
#2
P pindaworm 94 dagen geleden · ingeklapt
Dat kost niks.
#2
#3
M Marrie1 94 dagen geleden · ingeklapt
Inzage geven in de dossiers van de moeders/vaders en de kinderen, en helpen voor wie dat wil, contact met elkaar te laten leggen.
#3

Meer binnenland

Reacties (3) — praat mee