Word lid
maandag 28 september 2026·21°De Bilt30 kmfileAEX 1.118,55 ▲ +0,58%

Wilco Dekker uit Naarden beklom (bijna) alle ’Seven Summits’ en schreef een boek over zijn ervaring: ’Het gaat niet om de top’

De Gooi- en Eemlander 7 0 Zap

Wilco Dekker beklom (bijna) alle befaamde ’Seven Summits’. Over zijn ervaringen op de hoogste bergen ter wereld heeft hij nu een boek geschreven. Het gaat volgens hem niet om het afvinken van de lijstjes, maar om de momenten die je op hoogte doorbrengt.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gooi- en Eemlander →

Bron: De Gooi- en Eemlander (gooieneemlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Noordhollands Dagblad Wilco Dekker uit Naarden beklom (bijna) alle ’Seven Summits’ en schreef een boek over zijn ervaring: ’Het gaat niet om de top’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee