Word lid
woensdag 30 september 2026·18°De Bilt109 kmfileAEX 1.120,19 ▲ +0,36%

De grote migratieleugen: Robots i.p.v. immigranten moeten Europa´s toekomst veiligstellen

Gedeeld door Inter · ·ejbron.wordpress.com 202 31 Zap

AI en robotica zijn de ware weg uit het tekort aan geschoolde arbeidskrachten – helemaal zonder maatschappelijke explosiviteit en immense vervolgkosten.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op ejbron.wordpress.com →

Bron: ejbron.wordpress.com (ejbron.wordpress.com). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

31 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
Inter Topicstarter 79 dagen geleden · ingeklapt
"Het standaardargument van westelijke regeringen voor de ongecontroleerde massamigratie luidt: zonder immigratie stort de economie in. Maar terwijl Brussel en Berlijn aan deze ideologie vasthouden, doorbreekt de Franse politicus Éric Zemmour een taboe."
#1
#2
dirk ☎️ 79 dagen geleden · ingeklapt
Robots zijn niet zielig. Probleem dus. 😁
#2
#3
M Marrie1 79 dagen geleden · ingeklapt
Kom maar op met die robots.
Die kunnen ons heel wat ellende besparen.
Maar ze moeten er wel leuk uitzien natuurlijk.
#3
#4
G Graaier1000 79 dagen geleden · ingeklapt
"Fink verklaarde openlijk dat die landen, die een restrictieve immigratiepolitiek volgen (hij noemde expliciet Japan, Zuid-Korea en China) op de langere termijn een hogere levensstandaard en een snellere productieve groei zullen registreren."
.
Hierin heb ik meer vertrouwen dan de instroom van iedere week zo'n 1000 jonge mannen met volgeladen iPhones, smetteloze rolkoffers uit tribale culturen met grote afstand tot westerse/Nederlandse cultuur en met beperkte opleiding/beperkte opleidingspotentie.
.
#4
#5
DvD 79 dagen geleden · ingeklapt
Dankzij AI kunnen zeer veel voormalige hoofdwerkers ( beleidsmedewerkers en dergelijke) omgeschoold worden tot handen aan het bed of handwerkers. Er is nog wel een probleem: het onderwijs dat er al niet in slaagt de immigranten en hun kinderen vaardigheden bij te brengen, zal waarschijnlijk ook zakken voor alle examens om de overbodige kantoormedewerkers om te scholen.
DvD
#5
#6
dirk ☎️ 79 dagen geleden · ingeklapt
Denk je dat echt DvD. AI kan een mooi hulpje zijn. Maar ik zie het niet zitten dat AI echt mensen vervangt. Misschien dat men sneller kan werken door AI en zo kan besparen op kantoorwerkers. Dat zou kunnen. En dan blijft nog het probleem bestaan dat de meeste mensen niet met hun handen willen werken. Overigens ben ik wel voor het schrappen van veel overheidsorganisaties.
#6
#7
Hans Brinker 79 dagen geleden · ingeklapt
#7
#8
Reconquista 79 dagen geleden · ingeklapt
Ja psies het oog wil ook wat. Ik zat dan meer aan zoiets te denken:
#8
#9
Reconquista 79 dagen geleden · ingeklapt
In de toekomst hebben we dus robots die de asielzoekers kunnen uitzetten. Dat is wel handig
#9
#10
J janpeter 79 dagen geleden · ingeklapt
Ik heb de laatste maanden het ziekenhuis meer van binnen gezien dan me lief is .
Was zeer content met de behandeling door Fatima(inc hoofddoek) , na het ontwaken uit een narcose .
en de daarbij behorende medische handelingen en sociale babbel.
#10
#11
dirk ☎️ 79 dagen geleden · ingeklapt
Duidelijk. Ik bedenk me net dat de grootste ramp nog moet komen. Dadelijk voert het kartel een wet in dat robots links moeten zijn en chatbots ook. 😳
#11
#12
Hans Brinker 79 dagen geleden · ingeklapt
haha, jah dat zou de ramp compleet maken 😂
Laat Musk ze dan maar bouwen en influisteren.
#12
#13
dirk ☎️ 79 dagen geleden · ingeklapt
😁
#13
#14
Hans Brinker 79 dagen geleden · ingeklapt
Lekker!
Is ie customizable? 😀
#14
#15
DvD 79 dagen geleden · ingeklapt
@5mypost
@6dirk
@10janpeter

Het blijkt dat k me niet duidelijk hebt uitgedrukt.
Ik bedoel te zeggen dat hoofdwerkers, kantoormedewerkers, door AI overbodig kunnen worden en in aanmerking komen voor omscholing. Dan worden ze uitvoerenden. Ook met hun handen.
Ik bedoel niet dat AI-gestuurde robots verpleegsters of onderwijzers, etc. zouden kunnen vervangen. In sommige beroepen is menselijk contact te belangrijk.
DvD
#15
#16
J janpeter 79 dagen geleden · ingeklapt
De hamvraag is : Kan iemand die goed is met hoofdwerk ook goed met de handen werken. (of andersom )
#16
#17
dirk ☎️ 79 dagen geleden · ingeklapt
Gevonden:
>
Aren’t there robust forces in the West pushing back against Western self-destructiveness? Mr. Saad responds by conceding that “the welder, the trucker, and the corrections officer are not suffering from suicidal empathy.” But they aren’t the ones dictating policy: “Those are the intelligentsia: academics, journalists, boards of corporations. It’s not the Navy SEAL who’s suicidally empathetic. It’s Justin Trudeau and the invertebrate castrati, lacking in spine and testicles, who make up our elites.”
>
wok 😳
#17
#18
dirk ☎️ 79 dagen geleden · ingeklapt
En nog een stukje:
>
Only the West is suicidal in its empathy. Israel is mostly an exception, “because they don’t need anyone’s help to die. You don’t commit suicide when someone’s trying to kill you already.” The Japanese aren’t committing what Mr. Saad calls “civilizational seppuku,” even though the word for ritual suicide is theirs. Neither are the Chinese. “If I’m very self-assured about my cultural identity and heritage, I’m much less likely to succumb to suicidal empathy,” he says. “If you truly believe the West is built on stolen land, slavery, Islamophobia and genocide, then it makes perfect sense for me to kill my society because it’s so corrupt.”
#18
#19
G Graaier1000 79 dagen geleden · ingeklapt
De vertaling in het Nederlands.
Leest voor mij en wellicht anderen toch iets prettiger.

Alleen het Westen is suïcidaal in zijn empathie. Israël vormt grotendeels een uitzondering, "omdat ze niemands hulp nodig hebben om te sterven.
Je pleegt geen zelfmoord wanneer iemand je al probeert te doden."
De Japanners plegen niet wat de heer Saad "beschavings-seppuku" noemt, ook al is de term voor rituele zelfmoord van hen afkomstig.
De Chinezen evenmin.
"Als ik heel zeker ben van mijn culturele identiteit en erfgoed, is de kans veel kleiner dat ik bezwijk voor suïcidale empathie," zegt hij.
"Als je werkelijk gelooft dat het Westen is gebouwd op gestolen grond, slavernij, islamofobie en genocide, dan is het volkomen logisch om mijn samenleving om zeep te helpen, omdat die zo verdorven is."
#19
#20
G Graaier1000 79 dagen geleden · ingeklapt
De vertaling in het Nederlands.
Leest voor mij en wellicht anderen toch iets prettiger.


Zijn er in het Westen geen krachtige tegenkrachten die zich verzetten tegen de westerse zelfvernietigingsdrang?
Saad erkent in zijn reactie dat "de lasser, de vrachtwagenchauffeur en de gevangenisbewaarder niet lijden aan suïcidale empathie".
Maar zij zijn niet degenen die het beleid bepalen: "Dat is de intelligentsia: academici, journalisten en besturen van grote ondernemingen.
Het is niet de Navy SEAL die blijk geeft van suïcidale empathie.
Het zijn Justin Trudeau en de ruggengraatloze castraten – mannen zonder ruggengraat of ballen – die onze elites vormen."
#20
#21
dirk ☎️ 79 dagen geleden · ingeklapt
Pittige uitspraken.
#21
#22
dirk ☎️ 79 dagen geleden · ingeklapt
Timmermans en Bontenbal geloven dat.
#22
#23
DvD 79 dagen geleden · ingeklapt
@15mypost
@16janpeter

Ik denk dat het voor een groot deel een kwestie van onwil zal zijn. Veel hoofdwerkers dichten zichzelf een hogere status toe dan handwerkers. AI zal hen juist hun status ontnemen.
Veel mensen zijn tot beide in staat. Sommige beroepen zijn een combinatie van hoofd- en handwerk. Bijv. verpleging of fijnmechanica. Verstokte gevallen kunnen altijd nog omscholen tot leraar, of activiteitenbegeleider voor demente ouderen.

DvD
#23
#24
DvD 79 dagen geleden · ingeklapt
,18dirk
@19,20Graaier1000

Gewoon decadentie. Een kaste die de macht in handen heeft, maar voelt dat zij onnut is voor de samenleving en niet meer opgewassen is tegen de eigen taken. Tegelijkertijd is men verveeld over de eigen cultuur en maatschappij. Andere culturen zijn juist onbegrijpelijk en geven een gevoel van spanning en sensatie.
Vervolgens projecteert men de eigen zelfhaat op de maatschappij en cultuur waaruit men is voortgekomen. Degenen die men de wet voorschrijft, zijn de schuld aan de eigen, persoonlijke teloorgang.

Decadentie lijkt me de oorzaak van suïcidaal bestuur in westerse landen.

Detail: sommige dierenactivisten willen alle gedomesticeerde dieren afmaken. Honden, katten, koeien, varkens, cavia's. Omdat een dier dat geen volledig 'wild' dier meer is, wel ondragelijk moet lijden. Ook weer zo'n geval van decadentie en projectie. Maar nu op dieren.
Het lijkt me dat zulke activisten vervolgens zullen beseffen dat de mens het meest gedomesticeerde dier is van allemaal. Hun ambitie zal dus zijn aap te worden en weer van boom tot boom te slingeren. Of hen wacht hetzelfde lot als het gedomesticeerde dier.
DvD
#24
#25
Hans Brinker 79 dagen geleden · ingeklapt
Ben fan van Gad Saad, een van de beste analisten 👍🏼
#25
#26
dirk ☎️ 78 dagen geleden · ingeklapt
Wow... Dat meen je niet. 😃 Wat een kerel he... 😁
#26
#27
dirk ☎️ 78 dagen geleden · ingeklapt
Tsja DvD... Er zijn veel gekke mensen. En misschien zijn de meeste mensen wel gek. Maar als dat soort mensen de macht krijgen, dan hebben we pas een probleem. Wow... En in die fase zitten we nu. 😳
#27
#28
Hans Brinker 78 dagen geleden · ingeklapt
Ja zeker, hij heeft de bijnaam Gadfather 🙂
#28
#29
DvD 78 dagen geleden · ingeklapt
@24mypost
@27dirk
De menselijke geest is niet gebouwd voor welvaart, maar voor gebrek. Dus moet je voor jezelf nieuwe schaarste en doelen creëren. De menselijke geest is niet gebouwd op giga-organisaties en hyperconnectiviteit. Dus moet je compartimenteren. Anders krijg je mensen die zich als God gaan gedragen of als beest. Of beide. En dat heeft niets te maken met 'links' of 'rechts' of 'Allah' . Maar nu zeg ik niets nieuws.
DvD
#29
#30
Reconquista 78 dagen geleden · ingeklapt
Wat mijn betreft wel. En er zit ook een handig uit/aan knopje op zijn rug. ☺️
#30
#31
T ThWil 78 dagen geleden · ingeklapt
He kijk aan. Dit heb ik al vanaf het begin gepropageerd. Arbeidsmigranten houden de technologische ontwikkeling alleen maar tegen.
#31

Meer binnenland

Reacties (31) — praat mee