Word lid
dinsdag 29 september 2026·17°De Bilt11 kmfileAEX 1.123,67 ▲ +0,68%

De selectieve blindheid van Sharon Dijksma  - NieuwRechts.nl

GGedeeld door Graaier1000 · ·nieuwrechts.nl 97 2 Zap

Toen ik las dat de Utrechtse burgemeester Sharon Dijksma bewust geen aangifte deed van de bestorming van de raadszaal door Pro-Palestijnse demonstranten en Extinction Rebellion-aanhangers, dacht ik even: dit is het zoveelste voorbeeld van bestuurders die wegkijken, onderdeel van de selectieve rechtsstaat waarin wij inmiddels lijken te leven. Maar toen raadslid Yvonne Hessel wél aangifte deed, de politie onderzoek instelde, het dossier naar het Openbaar Ministerie stuurde en dat dossier daar vervolgens simpelweg 'zoekraakte', kreeg ik toch het sterke vermoeden dat er meer speelde.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op nieuwrechts.nl →

Bron: nieuwrechts.nl (nieuwrechts.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

2 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#2
Inter 52 dagen geleden · ingeklapt
De bekende taktiek van degene die ons besturen
"Maar toen raadslid Yvonne Hessel wél aangifte deed, de politie onderzoek instelde, het dossier naar het Openbaar Ministerie stuurde en dat dossier daar vervolgens simpelweg 'zoekraakte', kreeg ik toch het sterke vermoeden dat er meer speelde."
#2

Meer overig

mobielinternetnieuws.blogspot.com·

Qualcomm komt met Snapdragon 8 Elite Gen 6 en krachtigere Extreme-variant - Mobiel Internet Nieuws

Qualcomm heeft twee nieuwe high-end smartphonechips aangekondigd: de Snapdragon 8 Elite Gen 6 en de Snapdragon 8 Elite Extreme Gen 6. De reguliere versie volgt de Snapdragon 8 Elite Gen 5 op, terwijl de Extreme-uitvoering daarboven wordt gepositioneerd. De eerste smartphones met de nieuwe chips worden later dit jaar ve

Reageer Gedeeld door altnieuws
Reacties (2) — praat mee