Word lid
donderdag 5 november 2026·10°De Bilt17 kmfileAEX 1.139,41 ▲ +0,27%

Markuszower wil Belastingplan van Jetten redden

JGedeeld door Johannes · ·dagelijksestandaard.nl 34 3 Zap

PVV-afsplitser Gidi Markuszower wil het Belastingplan van Jetten en Heinen steunen om verkiezingen te voorkomen. Lees hoe hij zijn kiezers verraadt.

Door een lid gedeelde link — lees het volledige bericht op de oorspronkelijke site. Lees verder op dagelijksestandaard.nl →

Bron: dagelijksestandaard.nl (dagelijksestandaard.nl). Nieuwskoerier host door leden gedeelde links; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

3 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Sorteer: Oudste Nieuwste Beste
#1
J Johannes Topicstarter 2 uur geleden · ingeklapt
"Markuszower wil minderheidskabinet-Jetten in het zadel houden om zijn eigen zetels te redden"
#1
#2
J Johannes Topicstarter 2 uur geleden · ingeklapt
"Het is een schouwspel waarvan je maag direct omdraait. Eerst liep Gidi Markuszower met zes medestanders weg bij Geert Wilders en de PVV met het grote verhaal dat hij zogenaamd meer voor de rechtse kiezer wilde bereiken. En wat doet deze politieke overloper die zijn eigen pluche boven de burger stelt nu het er in de Tweede Kamer echt op aankomt? Tijdens het plenaire debat over het Belastingplan 2027 maakte Markuszower woensdagavond bekend dat hij bereid is het slooppakket van D66-premier Rob Jetten en VVD-minister Eelco Heinen aan een meerderheid te helpen, puur omdat hij wil voorkomen dat er nieuwe verkiezingen komen."
#2
#3
UptoDate 1 uur geleden · ingeklapt
Wat een landverrader is het yovh ook! Zo iemand verloochent z'n eigen bewering. Het lijkt er op dat een vet inkomen plus wachtgeldregeling toch een belangrijke overweging zijn. En zo'n figuur wordt betaald door ons belastinggeld. Hij moest maar eens flink onderuit gehaald worden in de TK. Bah, wat een walgelijk figuur.
#3

Meer overig

Reacties (3) — praat mee