Word lid
zaterdag 24 oktober 2026·10°De BiltAEX 1.131,63 ▲ +0,17%

Hoe Boris (15) uit Sappemeer een werkslaaf werd van een Franse schapenboer. ’Mijn eten werd aan de hond gegeven’

Dagblad van het Noorden 19 0 Zap

Boris uit Sappemeer was nog net 15 toen hij door Groningse instanties in een Frans gastgezin werd geplaatst. Zijn vader vocht lang om hem daar alleen te kunnen zien en zijn dossier boven water te krijgen. Nu blijkt dat er een politieonderzoek loopt naar deze zorg in Frankrijk.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Dagblad van het Noorden →

Bron: Dagblad van het Noorden (dvhn.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
Leeuwarder Courant Hoe Boris (15) uit Sappemeer een werkslaaf werd van een Franse schapenboer. ’Mijn eten werd aan de hond gegeven’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

De Limburger·

Na enerverende avond zoekt Roda-coach stilte op en hattrick-held moet aan de bak na bericht van thuisfront: ‘Verbaasde mij beetje over hoe goed wij voetbalden’

Roda JC verbaasde vriend, vijand en de eigen coach door Almere City met een sprankelend optreden te verslaan (2-3). Met een perfecte hattrick was Anthony van den Hurk de grote man, maar ook na afloop moest hij nog effe aan de bak voor z’n zoon. „Eigenlijk niet de bedoeling, maar kreeg hem toch mee.”

Reageer
Reacties (0) — praat mee