Word lid
zaterdag 24 oktober 2026·10°De BiltAEX 1.131,63 ▲ +0,17%

Na enerverende avond zoekt Roda-coach stilte op en hattrick-held moet aan de bak na bericht van thuisfront: ‘Verbaasde mij beetje over hoe goed wij voetbalden’

De Limburger 14 0 Zap

Roda JC verbaasde vriend, vijand en de eigen coach door Almere City met een sprankelend optreden te verslaan (2-3). Met een perfecte hattrick was Anthony van den Hurk de grote man, maar ook na afloop moest hij nog effe aan de bak voor z’n zoon. „Eigenlijk niet de bedoeling, maar kreeg hem toch mee.”

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Limburger →

Bron: De Limburger (delimburger.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee