Word lid
zondag 11 oktober 2026·14°De Bilt10 kmfileAEX 1.130,95 ▲ +0,87%

Ther Gijsen (1933-2026). Charmante Bourgondiër genoot van het leven en veel mensen van hem

Leidsch Dagblad 19 0 Zap

Ther Gijsen was een markante man. Een flamboyante levensgenieter met gevoel voor humor. Altijd gezellig. Hij kon wel eens uit zijn slof schieten, maar dat gebeurde zelden.

Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op Leidsch Dagblad →

Bron: Leidsch Dagblad (leidschdagblad.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Leidsch Dagblad·

FC Oegstgeest komt wat laat op stoom, maar heeft uiteindelijk geen kind aan Docos: ’Laat iedereen het de trainer maar lastig maken, dan moeten we ver kunnen komen’

Het krijgt er alle schijn van dat FC Oegstgeest dit seizoen weer gaat meedoen om de prijzen. Tegelijkertijd lijkt het erop dat Docos andermaal rekening moet gaan houden met een zwaar jaar. Dat is niet alleen op basis van de onderlinge ontmoeting van zaterdag (4-0), maar ook afgaande op de weken hiervoor.

Reageer
Reacties (0) — praat mee