Word lid
woensdag 30 september 2026·24°De Bilt12 kmfileAEX 1.119,45 ▼ −0,07%

Arnhemmers schrikken van geweldsexplosie in stadscentrum: ‘Lol van in centrum wonen gaat er snel af’

De Gelderlander 8 0 Zap Betaalmuur

Een medewerker van een café op de Arnhemse Korenmarkt schiet een gewonde te hulp met theedoeken en een verbandtrommel. Bij het Willemsplein ziet een ander hoe groepen jongeren elkaar ‘zonder genade’ te lijf gaan. De ochtend na de geweldsexplosie in het centrum van Arnhem, doen ooggetuigen hun verhaal.

Let op: dit artikel zit (deels) achter een betaalmuur bij gelderlander.nl. Korte samenvatting — lees het volledige artikel op de site van de bron. Lees verder op De Gelderlander →

Bron: De Gelderlander (gelderlander.nl). Nieuwskoerier vat het nieuws samen en verwijst door naar de uitgever; alle rechten op het volledige artikel berusten bij de bron.

Wat vind je hiervan?
Dit nieuws bij andere bronnen
De Gelderlander Arnhemmers schrikken van geweldsexplosie in stadscentrum: ‘Lol van hier wonen gaat er snel af’

0 reacties

Praat mee over dit bericht — respectvol en on-topic.

Praat mee — maak in één tik een gratis account en reageer direct op dit artikel.

of met e-mail
Nog geen reacties. Wees de eerste!

Meer binnenland

Reacties (0) — praat mee